Ολόκληρο το πρόγραμμα της Superleague 2013-2014

Πέρασαν 14 ολόκληρα χρόνια από την τελευταία φορά που στην κλήρωση της πρώτης τη τάξει κατηγορίας του ελληνικού ποδοσφαίρου συμπεριλαμβά...

Πέρασαν 14 ολόκληρα χρόνια από την τελευταία φορά που στην κλήρωση της πρώτης τη τάξει κατηγορίας του ελληνικού ποδοσφαίρου συμπεριλαμβάνονταν 18 ομάδες (1999-2000). Σήμερα, η σκηνή... ξαναπαίχτηκε και όλοι ελπίζουν σε ένα καλύτερο πρωτάθλημα, τόσο από πλευράς ποιότητας, όσο και από πλευράς αξιοπιστίας.
Η 1η αγωνιστική βρίσκει τη νεοφώτιστη Καλλονή να φιλοξενεί στα... εγκαίνιά της τον πρωταθλητή Ελλάδος, Ολυμπιακό, ενώ ο προβιβασθείς Παναιτωλικός επιστρέφει στη μεγάλη κατηγορία όπως ακριβώς την εγκατέλειψε, με ματς στην έδρα του Παναθηναϊκού. Ματς για "γερά" νεύρα στην Τούμπα, μεταξύ ΠΑΟΚ και Ξάνθης, όπως και στην Τρίπολη, Αστέρας-ΠΑΣ Γιάννινα. Η μοίρα φέρνει τον Μιχάλη Μανιά αντίπαλο με την πρώην του ομάδα και μάλιστα μέσα στη Ριζούπολη, όπου θα διεξαχθεί το ματς Απόλλων Σμύρνης-Άρης.
Το Φάουλ-Γκολ σας παρουσιάζει ολόκληρο το πρόγραμμα της Superleague για την αγωνιστική περίοδο 2013-2014.


1η αγωνιστική/18η αγωνιστική
Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός
ΟΦΗ-Πανιώνιος
ΠΑΟΚ-Skoda Ξάνθη
Απόλλων Σμύρνης-Άρης
Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα
Πλατανιάς-Βέροια
Καλλονή-Ολυμπιακός
Ατρόμητος-Εργοτέλης
Λεβαδειακός-Πανθρακικός

2η αγωνιστική/19η αγωνιστική
Πλατανιάς-Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμύρνης
Βέροια-ΟΦΗ
Άρης-Καλλονή
Πανιώνιος-Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός-Ατρόμητος
Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ
Εργοτέλης-Λεβαδειακός
Skoda Ξάνθη-Πανθρακικός

3η αγωνιστική/20η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
ΟΦΗ-Πλατανιάς
Καλλονή-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός-Βέροια
Ατρόμητος-Άρης
ΠΑΟΚ-Πανιώνιος
Λεβαδειακός-Ολυμπιακός
Πανθρακικός-Παναιτωλικός
Skoda Ξάνθη-Εργοτέλης

4η αγωνιστική/21η αγωνιστική
ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης-Καλλονή
Πλατανιάς-Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος
Βέροια-ΠΑΟΚ
Άρης-Λεβαδειακός
Πανιώνιος-Πανθρακικός
Ολυμπιακός- Skoda Ξάνθη
Παναιτωλικός-Εργοτέλης

5η αγωνιστική/22η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης-Καλλονή
Παναθηναϊκός-ΟΦΗ
Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΟΚ-Πλατανιάς
Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Πανθρακικός-Βέροια
Skoda Ξάνθη-Άρης
Εργοτέλης-Πανιώνιος
Παναιτωλικός-Ολυμπιακός

6η αγωνιστική/23η αγωνιστική
Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης
Καλλονή-Ατρόμητος
ΟΦΗ-ΠΑΟΚ
Απόλλων Σμύρνης-Λεβαδειακός
Πλατανιάς-Πανθρακικός
ΠΑΣ Γιάννινα- Skoda Ξάνθη
Βέροια-Εργοτέλης
Άρης-Παναιτωλικός
Πανιώνιος-Ολυμπιακός

7η αγωνιστική/24η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός-Καλλονή
Πανθρακικός-ΟΦΗ
Skoda Ξάνθη-Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης-Πλατανιάς
Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός-Βέροια
Πανιώνιος-Άρης

8η αγωνιστική/25η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης
Ατρόμητος-Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός-Πανθρακικός
Καλλονή- Skoda Ξάνθη
ΟΦΗ-Εργοτέλης
Απόλλων Σμύρνης-Παναιτωλικός
Πλατανιάς-Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος
Βέροια-Άρης

9η αγωνιστική/26η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης-Λεβαδειακός
Πανθρακικός-ΠΑΟΚ
Skoda Ξάνθη-Ατρόμητος
Εργοτέλης-Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός-Καλλονή
Ολυμπιακός-ΟΦΗ
Πανιώνιος-Απόλλων Σμύρνης
Άρης-Πλατανιάς
Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα

10η αγωνιστική/27η αγωνιστική
Πανθρακικός-Αστέρας Τρίπολης
Λεβαδειακός- Skoda Ξάνθη
ΠΑΟΚ-Εργοτέλης
Ατρόμητος-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
Καλλονή-Πανιώνιος
ΟΦΗ-Άρης
Απόλλων Σμύρνης-Βέροια
ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς

11η αγωνιστική/28η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης-Skoda Ξάνθη
Εργοτέλης-Πανθρακικός
Παναιτωλικός-Λεβαδειακός
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Πανιώνιος-Ατρόμητος
Άρης-Παναθηναϊκός
Βέροια-Καλλονή
ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ
Πλατανιάς-Απόλλων Σμύρνης

12η αγωνιστική/29η αγωνιστική
Εργοτέλης-Αστέρας Τρίπολης
Skoda Ξάνθη-Παναιτωλικός
Πανθρακικός-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Πανιώνιος
ΠΑΟΚ-Άρης
Ατρόμητος-Βέροια
Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα
Καλλονή-Πλατανιάς
Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ

13η αγωνιστική/30η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός
Ολυμπιακός-Εργοτέλης
Πανιώνιος- Skoda Ξάνθη
Άρης-Πανθρακικός
Βέροια-Λεβαδειακός
ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ
Πλατανιάς-Ατρόμητος
Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός
ΟΦΗ-Καλλονή

14η αγωνιστική/31η αγωνιστική
Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός-Πανιώνιος
Εργοτέλης-Άρης
Skoda Ξάνθη-Βέροια
Πανθρακικός-ΠΑΣ Γιάννινα
Λεβαδειακός-Πλατανιάς
ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης
Ατρόμητος-ΟΦΗ
Καλλονή-Παναθηναϊκός

15η αγωνιστική/32η αγωνιστική 
Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος
Άρης-Ολυμπιακός
Βέροια-Παναιτωλικός
ΠΑΣ Γιάννινα-Εργοτέλης
Πλατανιάς- Skoda Ξάνθη
Απόλλων Σμύρνης-Πανθρακικός
ΟΦΗ-Λεβαδειακός
Καλλονή-ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός-Ατρόμητος

16η αγωνιστική/33η αγωνιστική 
Άρης-Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος-Βέροια
Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναιτωλικός-Πλατανιάς
Εργοτέλης-Απόλλων Σμύρνης
Skoda Ξάνθη-ΟΦΗ
Πανθρακικός-Καλλονή
Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός
Ατρόμητος-ΠΑΟΚ

17η αγωνιστική/34η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης-Βέροια
ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης
Πλατανιάς-Πανιώνιος
Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός
ΟΦΗ-Παναιτωλικός
Καλλονή-Εργοτέλης
Παναθηναϊκός- Skoda Ξάνθη
Ατρόμητος-Πανθρακικός
ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός

Related

Σούπερ Λιγκ 3021555148908915957

Δημοσίευση σχολίου

Έχετε άποψη; Μοιραστείτε τη μαζί μας.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Σχόλια με υβριστικό και προσβλητικό περιεχόμενο θα διαγράφονται.

emo-but-icon

Recent Posts Widget

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

FACEBOOK

TWITTER

WEB TV


Αποκλειστική συνέντευξη του ψυχοθεραπευτή Ιάκωβου Σιανούδη
item